S.S.S.

Ydsatak İngilizce Eğitiminde VİDEO EĞİTİM yapmaktadır. Eğitimi satın aldıktan sonra sitemize yapacağınız üyeliğe tanımlanır ve gün içerisinde istediğiniz saatte istediğiniz kadar eğitim alabilmektesiniz.

Koçluk sistemi ydsatak'tan eğitim almış kursiyerlerin daha disiplinli, daha programlı, daha verimli çalışması için verilen bir hediyedir. YDSATAK kursiyerleri koçluk hizmetleri hakkında ödeme yapmazlar. Kursiyerler eğitim programına disiplinli ve istikrarlı bir şekilde çalışmazsalar KOÇLUK HİZMETLERİ ASKIYA ALINIR. Kursiyer askıya alınan koçluk hizmetinden hak iddia edemez.

Eğitimlerimiz video eğitim olduğu için kayıt olduğunuz zaman eğitimlere başlarsınız. Canlı Eğitim Platformları gibi belirli tarihe kadar eğitimleri beklemez ve zamanı en etkili şekilde kullanırsınız.

ÖSYM sınavlarında eğitim süresi hedef sınava 1 hafta kala kapanır. Son 1 hafta deneme sürecine ayrılmaktadır. Genel ingilizce ve uluslararası sınavlarda ise satın aldığınız ay kadar kullanabilirsiniz.

Ydsatak VİDEO EĞİTİM YAPMAKTADIR, Video eğitimler dünyanın her yerinde TELİF HAKKI İLE KORUNAN VE İADESİ OLMAYAN hizmet kategorisine girmektedir. Bu sebeple eğitime kayıt olduktan sonra sizlere aktif edilen eğitimleri iptal edemezsiniz. Eğer birden fazla eğitim içeriği satın alırsanız, Ticaret bakanlığının belirlediği iade süreci olan 14 gün içerisinde sisteminize aktif edilmemiş eğitimleri iade edebilirsiniz. İade sürecinde gerçekleştirilecek prosedür mesafeli satış sözleşmesine göre yapılmaktadır.

Eğitimlerimize internet üzerinden erişebilirsiniz. 1. Eğitimler TELİF HAKLARI sebebiyle İNDİRİLEMEZ; DEPOLANAMAZ veya HERHANGİ AMAÇLA kullanılamaz. 2. Eğitimleri tek bir ip üzerinden 1 kişi kullanabilir. Birden fazla kullanım yasadışı olarak değerlendirilmekte ve tespit edilmesi halinde yasal süreç başlatılır. Cezai işlem mesafeli satış sözleşmesinde yer almaktadır.