SIKÇA SORULAN SORULAR

Bütün sorularınızın cevabı burada.

Ödemeler ve Geri Ödemeler

Kredi Kartı ile ödemeler henüz aktif değildir. Sadece EFT ve ya Havale Yöntemi ile ödeme yapılmaktadır.
Hesabınız aktif edilip, videolara erişim sağlandığı andan 48 saat sonrasında iptal ve geri ödeme yapılmamaktır. 48 saat içinde videoları ve eğitimleri kontrol etmelisiniz.
YDSATAK herkese eşit ve adil bir şekilde eğitim veren bir platformdur. Bu yüzden bireysel indirimler yapılmamaktadır. Ancak, Bireysel başvurular için indirimler özel günlerde(Bayram vb. gibi) %20 oranlarda yapılmaktadır. Grup indirimi olarak 5 kişi veya üstü öğrencilerimiz için % 20 indirim yapılmaktadır. . Ayrıca şehit ailelerinin eşi veya çocukları tüm eğitimlerden ücretsiz şekilde faydalanmaktadır.

KURSLAR HAKKINDA

Skor odaklı bir eğitim kurumu olduğumuz için Hesaplarınız 1 yıllığına aktif edilir. 1 yıl sonrasında erişime kapatılır. Özel durumlarda sizlere ek süre tanınır.
Hesapların giriş yaptığı cihazlar ve IP'ler kayıt altında tutulmaktadır. Bir hesabı birden fazla öğrencinin kullandığı tespit edilirse. Hesap bloke edilir. Ücret iadesi yapılmaz. Hesapların suistimal edilmesi, videoların çoğaltılması ve dağıtılması durumunda gerekli yasal işlemler başlatılır.
1. Eğitim alacak kişi; öğrenci belgesi veya mezuniyet belgesi . (E-devlet'ten temin edebilirsiniz) 2. Hesap oluşturmak için, mail adresi, ve sistemde giriş yaparken kullanacağı kullanıcı adı ve şifre 3. Eğitim alacak kişinin kitapları temin edebilmesi için adres 4. Ücreti havale/eft 'ye dair dekont Bu bilgileri gönderdikten sonra hesabınızı açıyor ve istediğiniz eğitimi hesabınıza tanımlıyoruz. 48 saat içerisinde ders içeriğini kontrol edip derslerinize başlıyorsunuz. 48 saatten sonra ki iptaller kabul edilmemektedir.
10 Yıldır eğitim sektöründeyiz ve Her türden öğrenci ile çalışmalar yaptık. Neredeyse bütün öğrencilerin sorduğu soruların cevaplarını videolarımızda tek tek anlattık. Ancak her insan farklı olduğu için sizlerin sormak istediği farklı sorular olabilir. Bu sorularınızı çekinmeden mail, whatsapp yoluysa sorabilir en kısa sürede cevaplarını alabilirsiniz?
Her öğrencinin vakti, ders çalışmaya ayırdığı zaman, öğrenme hızı farklı olduğundan, bireysel şekilde ders çalışma programı yapmaktayız. Dilerseniz bu konuda yardım alabilir, bir program dahilinde ilerleyebilirsiniz.
1. Bilgi işlem birimi güvenlik ihlalinden şüphelendiklerinde, ip inceleme, çoklu cihaz inceleme, kitapları inceleme haklarına sahiptir. Suistimallerde hesap iptal edilir. Ücret iadesi yapılmaz.

Aradığınız soruların cevabı burada yok mu?

Aradığınız soruların cevabı burada yok mu??