HAKKIMIZDA

image

"YDS ATAK 10 yılı aşkın İngilizce eğitimi tecrübesiyle sizlere ATAK dil modeliyle eğitim sunmaktadır. Bu modelde, dilin gramerden ibaret olmadığının bilinciyle İngilizce dil kazanımı için en iyi dil eğitim sistemini geliştirilmiştir. Böylelikle, eğitim alan öğrenciler TÜRKİYE'DE hiç bir kurumun uygulamadığı DOĞAL DİL ÖĞRENME süreci bilimsel yaklaşımına yönelik geliştirilmiş eğitim sistemiyle İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrenirken, sınavlardan istedikleri puana kolaylıkla ulaşabilmektedir. Kısacası, ydsatak sizlere MEB ile başlayan ve bir çok kurs ile devam eden gramer eğitimini değil, okuduğunuzu anlayabilecek, hatta akademik kitap çevirileri yapabilecek, Uluslararası İngilizce Sınavlarında başarılı (7.5+) olacak native-like seviyeye ulaştıran dil eğitimini yapmaktadır."

En İyi Dil Öğrenme Sistemi

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.

İlk ve Tek Dil Koçluk Sistemi

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.

Binlerce Saat Eğitim ve Özgün Kaynaklar

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.

Hedef ve Kazanım Odaklı Çalışma

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.

image

42

Total Package

1,125

Happy Journey

10K

Our Happy Client

12

Award

YDSATAK EĞİTİM SİSTEMİ

image

GRAMERİ DEĞİL İNGİLİZCEYİ ÖĞRETİR!

Dil Kelimelere yüklenen anlamlardan ibarettir. Bu bağlamda, yıllarca İngilizce eğitimi alıp başarısız olmamızın sebebi DİLİN ANLAMSAL BÜTÜNLÜĞÜ yerine GRAMER eğitimi almaktandır. YDSATAK sizlere yıllarca öğretilmeyen(kazanılamayan) İNGİLİZCEYİ Öğretir. Gramerden uzak, tamamen dili anlamlandırma üzerine kurulu ÖZGÜN SİSTEMİMİZ İLE Türkçe bilen herkese İNGİLİZCE ÖĞRETİRİZ(KAZANDIRIRIZ)

image

PASİF EĞİTİM DEĞİL AKTİF EĞİTİM

Dilin pratik ile öğrenilebildiğini hepimiz biliyoruz. Ancak, İngilizce eğitimlerinde her zaman EĞİTMEN anlatır, ÖĞRENCİ sadece not alır. Öğretmen pasajı analiz eder, öğrenci not eder, Öğretmen grameri ve soru tiplerini anlatır, öğrenci not alır. Bu eğitim modeli öğrenciyi pasifize eder. Ydsatak sizlere ATAK EĞİTİM modeli sunar, ydsatak eğitim platformlarında sizlere İngilizceyi en iyi şekilde sunar ve sizlerin SÜREKLİ PRATİK etmesini sağlar. Böylece sizler dili sürekli pratik ederek dili kazanırsınız (öğrenirsiniz)

image

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK KOÇLUK SİSTEMİ

Dil öğrenme süreci istikrar üzerine kurulu olmak zorunda. Sürekliliği olmayan her dil eğitimi başarısızlıkla sonuçlanır. Bu noktada sizlerin istikrarını sağlamak amacıyla PROGRAM KOÇLUĞU sizlerin çalışmalarını günlük yakından takip etmekle kalmayıp, ÖĞRENME MOTİVASYONU konusunda sizlerin öğrenme sürecini en iyi şekilde yönetmenizi sağlar. DİL KOÇLUĞU ile sizlerin İngilizce Gelişiminizi Analiz eder, eksikleri tespit ederek, sizlere yeni öğrenme programı hazırlar. Bu program doğrultusunda çalışmalara devam eder, Eğitiminizi mükemmel İngilizce Kazanımı ile tamamlarsınız.

Değerli Kursiyerlerimizin Eğitimlerimiz Hakkında Tecrübeleri

En büyük başarı, değerli kursiyerlerimizin bizler hakkında ki görüşleridir.

Deneme amaçlı 2022 Nisan YDS kamp grubu almıştım. Ama asla düşündüğüm gibi bir süreç olmadı. Hoca anlatsın ekrandan masal dinler gibi siz dinleyin asla böyle değil. Aktif katılım sağlamak zorundasınız. Sürekli takip eden bir sistem hakim. En önemlisi düzenli çalışmanız bekleniyor. Çalışmazsanız derslere alınmıyorsunuz. Ali Hoca çok net. Kurallar belli. Günlük çalışmanız, verilen ödevleri yapmanız gerekiyor. Denemelere katılım sağlamanız şart. Herşeye çok hakimler. Denemeyi yada verilen ödevleri yapmayan derslere alınmıyor. Disiplin disiplin disiplin! Sistem o kadar düzgünki ben kamp grubunu bırakıp işe baştan başlamalıyım diye düşünüp bu sefer Ekim YDS için Master paket aldım. Buradaki sistemde bambaşka. Size özel bir çalışma grubu kuruluyor. Eğitim koçunuz eşliğinde hergün çalışmak zorundasınız. Çalışmalarınızı fotograflayıp atmak zorundasınız. İşleyiş acayip. Tıkır tıkır. Mantık belli. Çalışan kazanır, elması kızarır. YDS Atak sistemi tüm kademedeki eğitimlere örnek olmalı. Bir anne olarak, çocuğumun eğitimi için kendilerinden bir sürü çalıştırma yöntemi öğreniyorum. Teşekkür ederim. İngilizce'yi öğrenmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Arife Ece Kılıç

Ben önceden de başka kurumdan dil eğitimi aldım fakat kursa başlamadan önce kelimeleri pdf olarak yolladılar bunlar ezberlenicek denildi daha sonra konu anlatımına başlandı ve kısa sürede bütün konuları bitirip soruları çözmeye başladık en basitinden wap kitabını daha bitiremedim yarısındayım ama diğer kurumda şuan soru çözüyordum bu bile fark olarak yeter.Ali hocamın kelimeleri öğretirken en az 6 eş anlamlı kelimeleride vermesi ayrıca 'yaz hocam ben yazıyorsam sende yaz' demesi yetiyor. Koçluk hizmetine gelirsek muazzam hizmet sıkılmadan hergün "merhaba hocam çalışmaya başladınız mı?" sorusu beni çalışma isteği olmasada çalışmaya zorluyor ve kitabın başına geçiyorum. Sisteme gelirsek sistem öğrendiğini tekrar ede ede beynine kazıyor zaten kelimeleri yada konuları sen hiç farkında olmadan öğreniyorsun.Quizlet ile tekrar ediyorsunuz ve kelimeleri görünce istemsizce eş anlamlı kelimeleride sayıyorsunuz. Bu kurumla tanıştığım ve ve ailesi olduğum için çok memnunum ve yds eğitiminden sonra konuşma programlarını da alacağımı bildirmek isterim.

Abdurrahman Maraba

Bilgilerini tazeleyip YDS sınavından 95-100 almayı hedefleyen 18 yıllık bir ingilizce öğretmeniyim.İlk videoyu youtube da izledikten sonra, Ali hocamızın işine olan saygısı ve tutkusunu anladım.Sevgili eşi Nursel hocamla konuşunca da samimiyetinden bu işte gerçekten samimiyet ve tutkunun önplanda olduğunu görmek içimi rahatlattı.Nazik öğrenci koçum Nur hocamla da her gün gözetimde olduğumu hissedip ödevleri yapıyorum.Eğer motivasyonunuz düşerse,bu kadar çalışıyorum yeter diyecek olursanız Ali hocam da sürekli gerçekleri yüzünüze vuracaktır zaten merak etmeyin,böylece kendinizi ben çalışıyorum rüyasından çıkaracaksınız.Dil öğrenmek disiplin ister,o disiplini Ali hocam fazlasıyla sağlıyor. Gelelim içeriğe,kelime ediniminde periyodik tekrarın kelimeleri kısa süreli hafızadan uzun süreliği hafızaya atılmasını sağladığı ve beynin kelimeleri tek tek yerine bir bütünün içinde anlamlandırarak daha kolay öğrendiği araştırmalar tarafından ispatlanmıştır.O yüzden bu eğitimde kelimeleri ezberlemeyecek, öğreneceksiniz.Sınavlar için elzem olan eşanlamlı kelimeler, kelimeleri öğrenme sorununuzu ortadan kaldıracaktır.Bir de teknolojik yaklaşımı unutmamak gerek.Kelimeleri uygulamalar sayesinde de pekiştiriyorsunuz ayrıca🤩Bu eğitimin ardından advanced reading paketiyle de burada öğrendiğiniz kelimeleri içeren okuma parçalarını okuyup okuma anlama eksiğinizi gidereceksiniz.Kelimelerin derin araştırmalar sonucu özenle seçildiği çok belli,emeği geçenleri tebrik ederim. Sistem çalışmanız için teşvik ediyor,ödevlerini yapanlara sunulan ayrıcalıklar gerçekten harika.Advanced reading düzeyine geldiğinizde birebir özel çeviri dersleriniz bile oluyor✌ Siz siz olun bu kurs bana yeter mi demeyin,sistem siz çalışırsanız size çok şey sunuyor,ben bu kadar çalışabilir miyim diye sorun kendinize...Cevabı bulamazsanız o zaman amaçlarınızı sorgulayın bence...Ne kadar sağlam bir hedefiniz var ?Adı üzerinde atak...Atağa geçmeye hazır mısınız?

Seray Serter

YouTube'da YDS sınavına hazırlanmamda yardımcı olacak bir kurs arayışında gezinirken, Ali hocamın videolarıyla karşılaştım. YDSATAK Demo ders videolarında Ali hocamızın ingilizceyi anlatma uslubü ve taktiksel bakış açısı bana ilham verdi ve inanın çok eski videolarına bile baktım tebeşirle sınıfta öğrencilere anlatış biçimi ingilizceyi yaşayarak anlatması beni gerçekten etkiledi. İstediğim başarıya YDSATAK ile ulaşacağımdan adım gibi emindim. YDSATAK kurucusu sayın değerli hocamız Nursel Hanım telefonda görüştüm saolsun çok yardımcı oldu 04.02.2022 tarihinde kayıt yaptırdım. Kayıttan 2 gün sonra hızlı bir şekilde kitabım elime geldi. Bu arada öğrenci koçum Nur Hocam hemen benimle iletişim kurdu günlük çalışma programımı paylaştı. Kursa başlayalı tam bugün 45 gün oldu ve benim kitabımı bitirmeme 4 video kalmasına rağmen makale ingilizce çevirileri izlerken anlıyor ve çevirebiliyor olmak gerçekten inandığım bu yolun bana ne kadar doğru bir şeçim olduğunu bir kez daha gösterdi. Bunda en büyük katkı bence videolardaki eş anlamlı kelimelerin her daim karşımıza çıkması ve Ali hocamızın sıkılmadan her gördüğünde onları tekrar ederek pekiştirmemizi sağlaması, her konu anlatımından sonra hem Ali hocamızın çeviri tekniklerini anlatarak yapması hemde bize ayrıca verilen çeviri ödevlerinin payı çok büyüktür. Ayrıca Kelimeleri tekrar yaptığımız bize özel hazırlanan Quizlet programındaki kelime çalışmalarımız ise muhteşem bir katkı. Eğer gerçekten ingilizceyi anadiliniz gibi öğrenmek ve sınavda başarılı olmak istiyorsanız kesinlikle TEK VE DOĞRU ADRES YDSATAK. Bu kadar kısa bir sürede kendimi bu noktada görebilmek YDSATAK ailesinin sayesinde emeklerinize sağlık değerli hocalarım..

Nurşen Mercan

yıllardır ingilizce öğrenmek içinde uhde kalmış birisi olarak söyleyebilirim ki, iyi ki instangram da reklamları karşıma çıkmış ve tamam kaydolmalıyım demişim. 2 çocuklu bir anne olarak, çocuklar uyusa da ödevlerimi yapsam diye bekliyorum. Ali hocamın derslerini dinlerken bant yayın izlediğimi unutuyorum, anlatım tarzı o kadar samimi ki,aynı zamanda disiplinli her whatsapp grubuna mesaj attığında kesin esnek gruba alındım diye kaygı yaşıyorum ki günlük ödevlerimi düzenli yapmama rağmen. Bu heyecan da çalışmaya olan ilgiyi hep canlı tutuyor. öğrenme hızı tamamen bireysel olsada size olumlu anlamda kattıklarını deneyimlemeden anlayamazsınız. kelime ezberlemekte sorununuz varsa Quizlet uygulaması bu sorunu gerçekten çözüyor. bölümü tamamlamak için kelimeleri muhakkak tam ve doğru yazmanız lazım, Ali Hocam gibi affı yok:))

Erdem Karakaya

Daha önce de kurslara katıldım ancak hep ezber ve tatik üzerine eğitim verildi. Evet sınava girdim ve belki belli bir not elde ettim ama ingilizce adına herhangi bir şey kalmadı zihnimde. Ssdece kalanlar virgülden sonra after gelir mi gelmez mi, neverless cümle başında mı olmalı sonunda mı gibi ne günlük hayatta işime yaracak ne de akademik anlamda beni ileriye götürecek bilgilerdi. YDSATAK ile çalışmaya başladığımda ilk başlarda çok şaşırdım, çünkü öyle bir sistem varki çalışmanız için teşvik ediliyor ve denetleniyorsunuz. Sanırım biz Türk milletine de tam bu lazım, birisinin bizi sürekli uyarması :)) Hiç böyle bir tempoda çalışmadığım yada çalışmak için kendimi zorlamadığımı fark ettim, bu nedenle ilk başlarda alışma aşaması biraz sancılı idi ama Dil koçum olan Nesrin hocam hep ilgili ve samimi yaklaşımı ile beni rahatlattı. Ona mahçup olmamak için bile olsa uykudan feragat edip ödevlerimi yetiştirdim. Öyle bir hal almaya başladı ki bu durum rüyalarımda kelime tekrarlamaya ve eş anlam- yakın anlamlılarını söylemeye bile başladım. Daha önce sınav için kursa gitmiş ve hazırlanmış birisi olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim, YDSATAK'ta sınava yönelik değil ingilizce anlamaya ve öğrenmeye yönelik eğitim alıyorsunuz. Başlayalı 1,5 ay olmasına rağmen filmleri ingilizce ve ingilizce altyazılı olarak %80 anlamaya başladığımı söylemeliyim. Daha önümde aylar var ve ben artık ingilizce öğrenme serüvenimin tamamlandığını hissediyorum.

Müzeyyen Ataseven